IV NIEDZIELA  ZWYKŁA 

1.  Zapraszamy dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 na koncert kolędowy w wykonaniu naszego chóru parafialnego „Qvercetum Dei” oraz młodzieży z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Halinowie.

2.  W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, które przypomina nam, że Chrystus jest światłością świata, który ma oświetlać drogi naszego życia, a w tej wędrówce ma nas prowadzić Matka Najświętsza. Msze Św. będą sprawowane o godz. 7.00. 10.00 i 18.00. Przybądźmy tego dnia do naszej świątyni z gromnicami w dłoniach, aby je poświecić.

3.  W piątek 3 lutego po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 adoracja przed ołtarzem głównym do godz. 20.00, która poprowadzi Wspólnota Św. Piotra i Pawła, następnie rozpocznie się adoracja indywidualna przez całą noc w kaplicy adoracji. Tego dnia od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z Komunią Św.

4. W sobotę 4 lutego po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy.  

5.  W niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. 

6. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas ks. Marek Lemiech proboszcz parafii Wielgolas Brzeziński, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budowę świątyni.

7.  Trwa Wizyta Duszpasterska -Kolęda. Dziękujemy za życzliwość i prosimy o przyjeżdżanie po kapłanów i pomoc w czasie kolędy poprzez wychodzenie po księdza i odprowadzenie do sąsiada. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby parafii i za dodatkowe ofiary na remont zabytkowej plebanii.                                                              

               Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

30.01.2023. ( poniedziałek) od 16.00. (dwóch księży) Dębe
Wielkie ul. Szkolna, Korczaka i Kosmiczna.
31.01.2023. (wtorek) od 16.00. (dwóch księży) Dębe Wielkie:
ul. Przemysłowa i ul. Kościelna do torów.

01.02.2023. (środa) od 16.00. (jeden ksiądz) Dębe Wielkie: ul.
Willowa, Józefowska, Alejowa (drugi ksiądz) ul Spółdzielcza,
Tabiszewskich, Szkoła , Bielawiny.
03.02.2023. (piątek) od 16.00. (dwóch księży) Dębe Wielkie:
ul. Armii Krajowej, Zielona, Batalionu Parasol, Mickiewicza,
Baśniowa i Wesoła.
04.02.2023. (sobota) od 9.00. ( dwóch księży) Dębe Wielkie:
ul. Pedagogów

8.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Irenę Bąk. Wieczny odpoczynek… .