IV   NIEDZIELA WIELKANOCY

 

  1.  Dzisiaj przypada 58 Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień    Modlitw o Powołania. W Polsce rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  2. Dlatego z wielką radością informujemy, że nasz parafianin Mateusz Wojciech Proczek alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego p.w. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie, dnia 22 maja 2021 r. przyjmie święcenia DIAKONATU. Polecajmy Go w naszych codziennych modlitwach Dobremu Bogu i Matce Najświętszej, aby wsparty darami Nieba umacniał swoje powołanie na drodze do Kapłaństwa.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj a wraz z nim nabożeństw majowe, które będą sprawowane codziennie o godz. 17.30. Tego również dnia po Mszy Św. o godz. 7.00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P, które poprowadzi Pluton Różańcowy. Dnia 1 maja obchodzimy wspomnienie Św. Józefa, patrona ludzi pracujących, opiekuna rodzin a szczególnie ojców.
  1. W najbliższą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja wokół kościół.
  2. W piątek 30 kwietnia po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci którzy przystępują do I Komunii Św. 9 maja.  Spowiedź Św. dla dzieci i rodziców 7 maja od godz. 16.30. Tego również dnia po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne.
  3. Informujemy, że rocznica I Komunii Św. odbędzie się 23 maja na Mszy Św. o godz. 12.00.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Szymon Niemczak kawaler z parafii Chrośla i Monika Biernacka panna z parafii tutejszej, Rafał Grzenda kawaler z parafii tutejszej i Kamila Piekut panna z parafii Żuków oraz Tomasz Pływacz kawaler z parafii Św. Mikołaja w Miedzyrzecu Podlaskim i Anna Witan panna z parafii tutejszej.
  5. Przez Sakramentu Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Marcelina Ciczkowska, Kaja Mosor i Henryka Siporska.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.

10. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Stanisława Zdzisława Pechcina i Henryka Kulfanowskiego.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..