NIEDZIELA  CHRZTU  PAŃSKIEGO

1.   Dnia 13 stycznia  w piątek od godz. 10.00 odwiedzimy chorych z Komunią Św.

2.  W przyszłą niedzielę 15 stycznia o godz. 12.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Św. w intencji małżeństw, które w roku 2022 obchodziły swoje jubileusze. Mszy Św. będzie przewodniczył Ks. prałat dr Dariusz Szczepaniuk. Można jeszcze zgłaszać Jubilatów, aby mogli otrzymać wyjątkowe upominki. Po Mszy Św. odbędzie się Koncert na cześć jubilatów w wykonaniu Solistów i Orkiestry Reprezentacyjnej Garnizonu Warszawa. Zapraszamy również wszystkich parafian na tą wyjątkową uroczystość i świąteczny koncert.

3.  W najbliższą niedzielę 15 stycznia Caritas zaprasza do wzięcia udziału w „Niedzieli Chleba”. Prosimy o mniejsze zakupy pieczywa, aby móc spróbować naszych poświęconych bułek i chleba. Dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na pomoc w zakupie opału dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

4.  Trwa Wizyta Duszpasterska -Kolęda w której przychodzimy do Was w imię Jezusa Chrystusa, aby Was pobłogosławić na 2023 rok. Dziękujemy za życzliwość i prosimy o przyjeżdżanie po kapłanów i pomoc w czasie kolędy poprzez wychodzenie po księdza i odprowadzenie do sąsiada. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby parafii i za dodatkowe ofiary na remont zabytkowej plebanii.                                                              

      Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

9.01.2022. (poniedziałek) od 16.00 (dwóch księży)
ALEKSANDRÓWKA – ul. Kolejowa, Parkowa i Ogrodowa.

10.01.2023. (wtorek) od 16.00 ALEKSANDRÓWKA- (jeden
ksiądz) ul. Warszawska i Spacerowa, (drugi ksiądz) DĘBE
WIELKIE -ul. Okrzei, Hallera i Stacja.
11.01.2023. (środa) od 16.00 Dębe Wielkie- (dwóch księży) ul.
Warszawska – strona północna.
12.01.2023. (czwartek) od 16.00 Dębe Wielkie- (dwóch
księży) ul. Warszawska – strona południowa.
13.01.2023. (piątek) od 16.00 Dębe Wielkie- (dwóch księży)
ul. Olszowa, Brzozowa.
14.01.2023. (sobota) od 9.00 Dębe Wielkie- ( dwóch księży)
ul. Dębowa, 103 Batalionu Strzelców, Miła i ul. Powstańców
do Ostrów Kania.

5.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.