IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 17.15, a dla dorosłych po Mszy Św. o godz. 18.00., którą w tym tygodniu poprowadzi Pluton Różańcowy. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  2. Do czwartku po Mszy Św. o godz. 18.00. trwa nasza nowenna do Św. Józefa. W piątek 19 marca obchodzimy Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Po Uroczystych Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Św. Józefa.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Bartłomiej Garczyński, Prefekt Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z Lublina. Zaplanujmy sobie wcześniej wolny czas, aby z całą rodziną skorzystać z tego świętego czasu łaski, odnowy duchowej. Plan rekolekcji podany jest na naszych stronach parafialnych i wywieszony w gablotach.
  4. Na ręce Pani Sołtys Elżbiety Zaj, dziękujemy wszystkim mieszkańcom Olesina za złożoną ofiarę 5500zł. na odnowienie feretronu z wizerunkiem M.B. Częstochowskiej oraz Św. Ap. Piotra i Pawła. Poświęcenie feretronu odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.00. sprawowanej również w intencji mieszkańców Sołectwa Olesin.
  5. Bóg Zapłać za składane ofiary do skarbony stojącej przy krzyżu wielkopostnym, jako dar od całej parafii na nowy Ołtarz Eucharystyczny.
  6. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00. chłopców przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  7. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego: K.Ż.R. p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy -250zł.
  8. .Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Marcin Kondraszewski, kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Patrycja Czub, panna z parafii N.S.P.J. w Warszawie -Falenicy.
  9.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  10. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Henryka Truszewskiego. Wieczny odpoczynek… .