V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi ks. Bartłomiej Garczyński, Prefekt Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z Lublina. Polecamy naszego księdza rekolekcjonistę w modlitwie, upraszając wielu łask Bożych w trudzie głoszenia Słowa Bożego. Zapraszamy na Msze Św. i nauki rekolekcyjne, które będą sprawowane w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 16.00, 17.00 i 18.30. Spowiedź w czasie każdej Mszy Św. Ofiary, które będziemy składać w środę są darem naszych serc dla księdza rekolekcjonisty za trud głoszenia rekolekcji.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 17.15, a dla dorosłych po Mszy Św. o godz. 18.00., którą poprowadzi „Chór Parafialny”. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  3. Bóg Zapłać za składane ofiary na nowy Ołtarza Eucharystyczny do skarbony stojącej przy krzyżu wielkopostnym.
  4. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego: Teresław -380zł., Olesin -312zł. Róże Rodzinne – 300zł. Rysie -245zł. Część Aleksandrówki – 215zł. Dębe Wielkie Wschód 173zł. Z serca dziękujemy mieszkańcom Dębe Wielkie „Centrum” za ofiarę 910zł. na nowy ołtarz i kwiaty.
  5. Przy bocznym ołtarzu zostało ustawione drzewko, na którym wiszą symboliczne pisanki z opisem rodziny w trudnej sytuacji, Dla potrzebujących można przygotować świąteczną paczkę żywnościową lub złożyć ofiarę pieniężną do ustawionej skrzynki na zakup leków. Pod chórem zostało ustawione stoisko caritas ze świecami i palmami. Zachęcamy do zakupów. Zyski zostaną przeznaczone na zakupy świąteczne dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Marcin Kondraszewski, kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Patrycja Czub, panna z parafii N.S.P.J. w Warszawie -Falenicy oraz Marcin Wąsowski kawaler z parafii tutejszej i Malwina Włodarczyk panna z parafii N.M.P Matki Kościoła w Jantarze.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Annę Przasnek i Tadeusza Majszyka. Wieczny odpoczynek… .