III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Zapraszamy na nabożeństwa Pasyjne: w piątek Droga Krzyżowa  – dla dzieci o godz. 17.15 – dla dorosłych po Mszy Św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym i procesją w niedzielę o godz. 17.15.

2.  Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która odbędzie się dnia 24 marca. Dodatkowe informacje podane są na plakatach, na stronie internetowej parafii, i na facebooku.

3.  W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św.

4.  Wolontariusze Caritas proszą o włączenie się w wielkopostne akcje pomocy najbardziej potrzebującym z naszej parafii. Przy stoisku pod chórem, zostało ustawione drzewko miłosierdzia, na którym wiszą symboliczne pisanki z opisem rodziny, dla której można przygotować świąteczną paczkę żywnościowa. Można nas również wesprzeć finansowo, zebrane środki przeznaczymy na talony do lokalnego sklepu spożywczego, tak aby podopieczni mogli sami zrobić zakupy świąteczne. Zachęcamy także do zakupu świec wielkanocnych. W najbliższą niedzielę 19 marca odbędzie się „Niedziela Chleba”. Wszystkie zyski z akcji wielkopostnych zostaną przeznaczone na pomoc w przygotowaniu świąt najbardziej potrzebującym.

5.  Gminny Ośrodek Kultury i nasza parafia organizują Konkurs na Palmę Wielkanocną. Regulamin konkursu, karta zgłoszenia i bliższe informacje podane są na plakacie i stronie facebooka GOK i Parafii.

6.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobranie gazetki „Lumen”.  

7.   Na progu do wieczności pożegnaliśmy Ś.P.  Ks. Tadeusza Bąka. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… .