III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Witamy dzisiaj w naszej parafii Państwa Annę i Zbigniewa Kozikowskich, przedstawicieli Wspólnoty  Duchowej Niewolników Maryi, którzy po ogłoszeniach wprowadza nas w istotę 33 dniowych rekolekcji oddania się Jezusowi przez Maryję, które rozpoczynamy. Dziękujemy im za dzisiejsza obecność  i trud prowadzenia rekolekcji.

2. Dzisiaj rozpoczynamy XVI ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „ Powołani do Wspólnoty-KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Wspólnota Św. Piotra i  Pawła zaprasza po Mszy Św. do wylosowania cytatu z Pisma Świętego, przeczytania i rozważania w domu wylosowanego fragmentu.

3.    W przyszłą niedzielę 21 kwietnia przybędzie do nas Ks. dr Dariusz Czupryński Dyrektor Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie, który wygłosi Słowo Boże i po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na hospicjum.

4. Zapraszamy młodzież I i II grupy przygotowującej się do Bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00.

5. Urząd Gminy Dębe Wielkie zaprasza na  spotkanie z mieszkańcami zainteresowanymi przyłączeniem swoich budynków do sieci gazowej, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 16.00. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej. Pełne informacje o tej inwestycji podane są w gablotach i na pulpicie z prasą.

6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary:  Adrian Dzięcioł kawaler i Kinga Woźnica panna oboje z parafii tutejszej.  Albert Kurowski kawaler z parafii 10-ciu tyś. Rycerzy Męczenników w Trzebieszowie i Marta Jadwiga Pawlik panna z parafii tutejszej.

7.  Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu zostali włączeni: Łucja Maria Kadłubowska i Leon Ksawery Chmielewski.

8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P.  Danutę Zawadzką. Wieczny odpoczynek…