II  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.   Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw O Jedność Chrześcijan po hasłem                          „ Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego(Łk 10,27).                                                                                                                                                    

2.  Zapraszamy przyszłych rodziców chrzestnych z naszej parafii i rodziców, którzy w najbliższych miesiącach zamierzają w naszej parafii ochrzcić swoje dzieci na Katechezę Chrzcielną. Spotkanie katechetyczne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 w sali domu parafialnego.                                                                                                                                                    

3.  Trwa Wizyta Duszpasterska-Kolęda. Dziękujemy za przyjeżdżanie po kapłanów, otwieranie bramy i furtki oraz wychodzenie po księdza i odprowadzenie do sąsiada.  Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby parafii i remont zabytkowej plebanii. Plan Kolędy na najbliższy tydzień:                                                                 

 4.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.                                          

5.    Na progu do wieczności pożegnaliśmy:   ŚP.   Wiesławę Matuszewską                            i Monikę Rogalę.  Wieczny odpoczynek… .