I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15, a dla dorosłych po Mszy Św. o godz. 18.00., którą poprowadzą Rodzinne Róże Różańcowe. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  2. Obok Krzyża są wyłożone „Zdrapki Wielkopostne 2021” jako propozycja 40 zadań na każdy dzień Wielkiego Postu, które warto podjąć w naszych rodzinach.
  3. Przy ołtarzu Matki Bożej jest wystawiony projekt naszego ołtarza Eucharystycznego, który chcemy już konsekrować w czerwcu. Projekt został zatwierdzony przez komisję naszej Kurię Diecezji Warszawsko-Praskiej i Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Koszt wykonania ołtarza, pozłocenia i montażu wyniesie około 50 tyś złotych. Chcemy, aby był to dar od wszystkich parafian. Dlatego ofiary składane do skarbony w ramach „Jałmużny Wielkopostnej” będą przeznaczone na ten cel. Dziękujemy za każdy nawet przysłowiowy grosz, a szczególnie dziękujemy naszym wspólnotom parafialnym, które podjęły piękną inicjatywę ufundowania ambonki, którą też prezentujemy.
  4. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas Ks. Marek Twarowski, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budujący się kościół w parafii Wielgolas Brzeziński.
  5. Zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. na spotkanie w przyszłą niedzielę. Po Mszy Św. o godz. 10.30 klasa III A a po Mszy Św. o godz. 12.00 klasa III B. Klasa III C będzie miała spotkanie w niedzielę 7 marca po Mszy Św. o godz. 10.30
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie chłopców II roku przygotowania do Bierzmowania.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Alfredę Wiaderek i Mieczysława Kowalczyka. Wieczny odpoczynek… .