II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
  1. W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego- Święto Trzech Króli. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane jak w każdą niedzielę. Przy ołtarzu można pobrać poświęconą kredę i  kadzidło. Po przyjściu do domu niech cała rodzina odmówi modlitwę, następnie okadzamy mieszkanie a kredą na drzwiach wejściowych piszemy pierwsze litery imion Trzech Mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara oraz rok 2021. Wyrazimy przez to nasza wiarę, że tak jak Oni chcemy codziennie szukać Jezusa Chrystusa i chcemy Mu ofiarować dary składające się z uczynków miłości do Boga i drugiego człowieka. O godz. 10.00 zgromadzimy się na boisku parafialnym, aby powitać Trzech Króli i włączyć się w orszak prowadzący do Stajenki  Betlejemskiej w kościele.
  2. Tego również dnia 6 stycznia od godz. 15.00 rozpoczniemy trzecią naszą kolędę i kolędowanie następującą trasą: Kościół. Ul. Warszawska, Szkoła, ul. Braci Tabiszewskich, XXX-lecia, Strażacka, Rzepeckiego, Szkolna, Rondo, Pustelnicka, Ostrów Kania, Rysie, Ostrów Kania, Kościół.
  3. W sobotę 9 stycznia również od godz. 15.00 czwarta nasza kolęda i kolędowanie następującą trasą: Kościół, ul. 103 Batalionu Strzelców, Józefowska, Alejowa, Dębowa, Powstańców, Cięciwa, Olesin- Nadrzeczna, Długa, Pałacowa, Długa, Staropolska, Aleksandrówka- Parkowa , Kościół.
  4. Dziękujemy, że cierpliwie oczekujecie na nas przed domem, że przychodzicie z dalszych ulic czy domów do trasy głównej. Otrzymacie okolicznościowy karnet kolędowy z modlitwą błogosławieństwa, którą trzeba odmówić wspólnie w domu po spotkaniu z kapłanami. Program dalszej kolędy podany jest na stronie internetowej parafii i na Facebooku. Bóg zapłać za składane ofiary na bieżące potrzeby parafii i dalsze remonty kościoła oraz dary dla kolędników.
  5. W przyszłą niedzielę 10 stycznia o godz. 12.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Św. w intencji małżeństw, które w roku 2020 obchodziły swoje jubileusze. Mszy Św. będzie przewodniczył Ks. prałat dr Dariusza Szczepaniuk, Kanclerza naszej Kurii Diecezji Warszawsko-Praskiej. Po Mszy Św. Koncert Kolędowy w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
  6. Dziękujemy firmie DAGBUB-I-MARBUD, którą reprezentują Pan Mariusz Chmielewski, Przemysław Bartkiewicz, Krzysztof Gańko i Daniel Gańko za użyczenie i ustawienie bezpłatnie na wiele miesięcy rusztowań przed ołtarzem głównym i amboną. To piękny gest i wielki dar dla naszej parafii.
  7. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na nową podłogę: 500zł. 200zł i 100zł.
  8. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania naszej gazetki  „Lumen.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Wandę Józefę Kresak i Jana Bąka. Wieczny odpoczynek… .