I NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – ŚWIĘTEJ RODZINY
 1. W czwartek 31 grudnia kończy się Rok Pański 2020. Wypada nam tego dnia uczynić rachunek sumienia z naszej wiary w Boga i miłości wobec bliskich, znajomych i innych osób które spotkaliśmy na drodze swojego życia. Zapraszamy na Mszę Św. sprawowaną o godz. 18.00, po której odbędzie się nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 2. W piątek 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze Św. będą sprawowane tego dnia ,jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że obecność tego dnia na Mszy Św. jest obowiązkowa. Po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 będzie sprawowane Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i adoracji którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła, rozpocznie się adoracja całonocna na która z serca zapraszamy.
 3. W sobotę 2 stycznia po Mszy Św. o godz. 7.00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy.
 4. Również w sobotę 2 stycznia od godz. 15.00 rozpoczniemy naszą kolędę połączoną z kolędowaniem. Przejedziemy ulicami: Kościelną, Armii Krajowej, Uroczą, Armii Królowej, Wiosenną, Armii Królowej, Nadrzeczną, Hutniczą, Teresław, Przemysłowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Warszawska, Rondo, Warszawska (strona południowa), Kościół,
 5. W niedzielę 3 stycznia również od godz. 15.00, przejedziemy ulicami: Kościelną, Pedagogów, Letnia, Ogrodowa, Ignacego Osucha, Kobierne (strona południowa),Kobierne (strona północna), Ułańska, Prądzyńskiego, Warszawska (strona północna od ronda do świateł), Kościół. Prosimy czekać na nas cierpliwie przed domem. Każda rodzina otrzyma również okolicznościowy folder z modlitwą błogosławieństwa, którą rodzina odmówi wspólnie w domu po spotkaniu z kapłanem. Program całej kolędy podany jest na stronie internetowej parafii i na Facebooku.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
 7. W uroczystość Objawienia Pańskiego dnia 6 stycznia, Wspólnota Świętych Piotra i Pawła zaprasza na Orszak Trzech Króli, który rozpocznie się na naszym boisku parafialnym o godz. 10.00.
 8. Dnia 10 stycznia 2021 roku zostanie odprawiona Uroczysta Msza Św. w intencji wszystkich małżeństw, które w roku 2020 obchodziły swoje jubileusze. Po Mszy Św. odbędzie się koncert galowy. Prosimy o zgłaszanie się do nas jubilatów, którzy chcą w tej uroczystości uczestniczyć.
 9. Dziękujemy Panu Adamowi Rogulskiemu z Ostrów Kani za ofiarowanie drzewa dębowego i wykonanie krzyża misyjnego oraz wszystkim osobom, które pomagały w postawieniu krzyża przed kościołem.
 10. Dziękujemy również Pani Iwonie Geresz i Agnieszce Gasiuk za wykonanie szopki oraz dekorację adwentową i świąteczną ołtarza.
 11. Bóg zapłać za złożone ofiary na nową podłogę i ołtarz główny: 1000zł. 100 dolarów i 200zł.
 12. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania naszej gazetki  „Lumen.