II NIEDZIELA ADWENTU
 1. Zapraszamy na Roratnie czuwanie z Matką Bożą od poniedziałku do soboty, sprawowane o godz. 7.00. 
 2. We wtorek 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na uroczyste Msze Św. sprawowane o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.    
 3. Informujemy, że nasze Rekolekcje Adwentowe  rozpoczną się 20 grudnia w czwartą Niedzielę Adwentu.  
 4. Prosimy o zgłaszanie chorych, których odwiedzimy przed Świętami dnia 23 grudnia.
 5. Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych nasze Gminy informuje o możliwości otrzymania „Bezpiecznej Paczki” dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności bądź orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Zgłoszenie jest przyjmowane od 1 do 8 grudnia. Więcej informacji znajduje się na specjalnym plakacie. 
 6.   Przy ołtarzu  Matki Bożej, wystawione są poświęcone opłatki. Ofiary składane za opłatki będą przeznaczone na dokończenie  renowacji ołtarza głównego. Dziękujemy  za każdy dar serca na ten święty cel.
 1.   Pd chórem jest ustawione stoisko „Wigilijne Dzieło Pomocy”, na którym można zaopatrzyć się w świece. Cały dochód jest przeznaczony na zakupy świąteczne dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii. 
 2.   Zespół Caritas jak co roku organizuje świąteczną zbiórkę dla najbardziej potrzebujących: seniorów, osób samotnych, rodzin i dzieci. Na choince przy ołtarzu umieszczono informacje o konkretnych paczkach. Na Facebooku znajduje się wirtualna choinka. W komentarzach można zadeklarować chęć przygotowania wybranej paczki. Zapraszamy do udziału w tej akcji i prosimy o dostarczenie paczek do 20 grudnia do siedziby naszego Caritasu lub do kościoła.  Na choince wiszą również symboliczne węgielki. Wrzucając ofiarę do skarbonki można nas wesprzeć w zakupach opału na zimę dla najbardziej potrzebujących.
 3.   Dnia 10 stycznia 2021 roku zostanie odprawiona Uroczysta Msza Św. w intencji wszystkich małżeństw, które w roku 2020 obchodziły swoje jubileusze. Po Mszy Św. odbędzie się koncert galowy. Prosimy o zgłaszanie się do nas jubilatów, którzy chcą w tej uroczystości uczestniczyć, abyśmy mogli przygotować specjalne pamiątki.  
 4.   Do końca roku można przekazać darowiznę na cele kultu religijnego naszej parafii. Przekazaną sumę można odpisać od dochodu przy wypełnianiu PIT za rok 2020. Dokładne dane konta podane są na stronie internetowej i Facebooku parafii.  
 5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Bartłomiej Brączek kawaler z par. tut. i Małgorzata Jaworska panna z par. M.B. Częstochowskiej w Warszawie.
 6. Bóg zapłać za złożone ofiary na nową podłogę: 1000zł, 2x500zł, 400zł, 2x300zł; 200zł, 3x100zł,50zł oraz na renowację ołtarz głównego 100 euro.  
 7.   Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania   naszej gazetki  „Lumen.