5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro 7 lutego przypada dzień Imienin Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Pasterzu naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

2.  W piątek 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego pod hasłem „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk. 6,36). Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią, w naszych modlitwach Matce Uzdrowienia Chorych polecajmy wszystkich chorych, pracowników służby zdrowia i tych, którzy pielęgnują i troszczą się o cierpiących. Tego dnia na Mszy Św. o godz. 18.00 udzielimy Sakramentu Chorych, osobom cierpiącym na róże choroby.

3.  Wszystkim parafianom z serca dziękujemy za błogosławiony czas kolędy, za życzliwość i serdeczne spotkania, za przyjeżdżanie po nas i odwożenie po kolędzie, za przygotowanie ołtarzy kolędowych. Na spotkanie z nami wyszło 998 rodzin. Dziękujemy za złożone ofiary na sumę 72.000 zł., które przeznaczymy na dokończenie kaplicy adoracji, bieżące potrzeby parafii, remonty i ogrzewanie. Przepraszamy, że spotkania były krótkie i z zachowaniem dystansu, wierzymy, że w przyszłym roku z Bożą pomocą, kolęda odbędzie się już w sposób tradycyjny.

4. Apostolat Złotej Róży zaprasza wszystkich chętnych do Częstochowy na czuwanie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej, które odbędzie się z 5 na 6 marca b.r.. Bliższe informacje podane są w gablotach parafialnych.

5.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

6.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Janinę Jankowską, Krystynę Kowalczyk, Renatę Purzycką, Henrykę Kaim i Romana Oleksego. Wieczny odpoczynek… .