4 NIEDZIELA ADWENTU
  1. Zapraszamy na ostanie Msze Św. Roratnie, sprawowane o godz.  7.00.
  2. W piątek 24 grudnia Dzień Wigilijny. Zadbajmy o tradycyjnie chrześcijańska oprawę wieczerzy, której obrzęd podany jest w pakiecie opłatkowym. To okazja do pojednania, przebaczenia, okazania sobie miłości, to również wyjątkowa okazja w roku, aby odnowić przerwane lub zaniedbane więzi rodzinne. W czasie wigilii nie spożywamy alkoholu i zgodnie z polską tradycją, powstrzymujemy się tego dnia od spożywania pokarmów mięsnych.
  3. Zapraszamy na dwie Pasterki, aby umożliwić uczestnictwo większej ilości wiernych. Pierwsza będzie sprawowana o godz. 22.00., na którą szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi i młodzież. Druga tradycyjnie będzie celebrowana o godz. 24.00. Tace zbierane w czasie Pasterek są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.
  4. W sobotę w Pierwszy Dzień Świąt nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00, pozostałe według porządku niedzielnego. W Drugi Dzień Świąt w niedzielę taca jest przeznaczona na budujące się kościoły w naszej diecezji.
  5. Prosimy o zgłaszanie się małżonków, którzy w roku 2021 obchodzili swoje jubileusze, abyśmy mogli przygotować specjalne pamiątki. Uroczysta Msza Św. w intencji Jubilatów będzie sprawowana 9 stycznia w niedzielę o godz. 12.00. Koncert Galowy dla Jubilatów i wszystkich parafian odbędzie się 8 stycznia w sobotę o godz. 16.00.
  6. Wizytę Duszpasterską – Kolędę rozpoczniemy już po Świętach. Przybędziemy w imię Jezusa Chrystusa, aby pobłogosławić rodzinę  na Nowy Rok 2022. Aby Was nie narażać w czasie epidemii i nie roznosić wirusa podejdziemy do każdego domu z zachowaniem dystansu. Po wspólnej modlitwie, przekażemy specjalne foldery. Cały plan kolędy zostanie podany w gablotach, na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku w najbliższych dniach.