34 NIEDZIELA ZWYKŁA  JEZUSA CHRYSTUSA KRÓŁA WSZECHŚWIATA
  1. Jest wśród nas Cudowny Obraz Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Polski. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00 na procesję różańcową z obrazem Matki Bożej ulicami naszej parafii. Codziennie przed obrazem o godz. 15.00 będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego a o godz. 17.30 różaniec, który będą prowadzić wspólnoty parafialne. Podczas peregrynacji cały czas będzie otwarty nasz kościół, abyśmy w dowolnym czasie mogli przyjść na modlitwę i adorację. Zachęcamy do składania osobistych intencji przed obrazem Matki Bożej, do specjalnej szkatuły. W sobotę 27 listopada  o godz. 15.00 pożegnamy Maryję na  Mszy Św. sprawowanej w intencji wspólnoty parafialnej  i złożonych osobistych intencji. Przy obrazie jest wyłożona księga dla osób, które chcą zapisać się do powstającej Róży Rodzinnej Św. Andrzeja Boboli. Cały program Peregrynacji podany jest w gablotach oraz na stronie internetowej parafii i Facebooku.
  2. Jutro przypada wspomnienie Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Poprzez modlitwę dziękować będziemy Panu Markowi Dołkowskiemu, naszemu organiście i Jego scholii dziecięco -młodzieżowej oraz chórowi parafialnemu,”Quercetum Dei” na czele z Panią Zuzanną Gulewicz, która go prowadzi, za ich piękną posługę poprzez śpiew i muzykę na Chwałę Boga i naszej parafii.
  3. Zapraszamy w przyszłą niedzielę rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św. na spotkanie po Mszy Św. o godz. 10.30.
  4. Dzisiaj nasza „Niedziela Chleba”. Dziękujemy wolontariuszom z Caritas za ich piękną posługę, a wszystkim za ofiary, które  zostaną  przeznaczone na zakup opału dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej parafii.
  5. Informujemy z wielką radością, że Pan Wicepremier Piotr Gliński, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przyznał nam dotację na sumę 225 tysięcy złotych na remont zabytkowej plebanii z 1930 roku. Rozpoczęliśmy już prace od wysuszenia i zabezpieczenia specjalną izolacją fundamentów plebanii. Trwają również prace związane z wymianą pokrycia dachowego plebanii. Prosimy o modlitwę, abyśmy bezpiecznie i szczęśliwie wykonali wszystkie zaplanowane na ten rok prace remontowe.
  6. Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni: Alena Kubicka i Miłosz Alinowski.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kaplicę Najświętszego Sakramentu: 1100zł. i 4x100zł.