1 NIEDZIELA ADWENTU
  1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Adwent, który ma podwójny charakter. Jest okresem przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Przez którą wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Równocześnie jest to okres, który nam przypomina o powtórnym przyjściu Jezusa Chrystusa na końcu czasów. Z obu tych względów Adwent jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania.
  2. Zapraszamy na roratnie czuwanie z Matką Najświętszą, sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 7.00. Dzieci prosimy o przynoszenie serduszek ze swoim imieniem i nazwiskiem, aby po losowaniu zabrać do swego domu figurkę Matki Bożej Brzemiennej ze Skępego.
  3. W piątek 3 grudnia po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 Wspólnota Świętych Piotra i Pawła poprowadzi adorację przed Najświętszym Sakramentem, następnie rozpocznie się indywidualna adoracja całonocna. Tego również dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.
  4. W sobotę 4 grudnia po Mszy Św. o godz. 7.00 Pluton Różańcowy poprowadzi nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  6. Prosimy o zgłaszanie się małżonków, którzy w roku 2021 obchodzili swoje małe i duże jubileusze, abyśmy mogli przygotować specjalne pamiątki.
  7. Przy ołtarzu bocznym Pana Jezusa, są już wystawione poświęcone opłatki. Ofiary składane za opłatki, będą przeznaczone na Kaplicę Najświętszego Sakramentu, która będzie utworzona w lewej kruchcie kościoła. Dziękujemy za wsparcie tego świętego dzieła.
  8. Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostały włączone: Aniela Maria Białecka i Felicja Maria Białecka.
  9. W przyszłą niedzielę będą zbierane dodatkowe ofiary na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kaplicę Najświętszego Sakramentu: 500zł. i 1x100zł. 11.  Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.
  11. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Krystynę Kulfanowską i Władysława Kobzę. Wieczny odpoczynek….. .