32 NIEDZIELA  ZWYKŁA
  1.     Dziękujemy za obecność dzisiaj w naszej wspólnocie Ks. prefekta Krzysztofa Bodeckiego oraz alumnów Warszawsko – Praskiego WSD. Dziękujemy za sprawowane Msze Św. i świadectwa o drodze do powołania kapłańskiego. Niech Dobry Bóg Błogosławi wychowawcom i profesorom w ich trudzie kształtowania ducha kapłańskiego a alumnów niech   umacnia w powołaniu na drodze do kapłaństwa.
  2.     Zbliża się 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pan Wójt Gminy Dębe Wielkie zaprasza na Dębskie Dni Niepodległości od 10 do 13 Listopada. Dnia 10 listopada o godz. 18.00. zostanie odprawiona w naszej świątyni Msza Św. za Ojczyznę. Po Mszy Św. odbędzie się występ artystyczny dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim. Następnie przy pomniku „ Dębski Orzeł Pamięci” odbędzie się apel przy blasku pochodni z salutem niepodległościowym. Zapraszamy w sam dzień uroczystości 11 listopada na Msze Św. do naszej świątyni, które będą sprawowane o godz. 7.00. 9.00. 18.00. a o godz.12.00 specjalna Msza Św. w intencji Ojczyzny. Również dnia 11 listopada o godz. 13.00 rozpocznie się Marsz Niepodległościowy ulicami Dębego Wielkiego, start przed kościołem. Dokładny program „Dębskich Dni Niepodległości” podany jest w gablotach parafialnych. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej.
  3.    W przyszłą niedzielę 13 listopada po Mszy Św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.
  4.    Organizowana jest pielgrzymka jednodniowa na Jasną Górę dnia 12 listopada  pod hasłem: „ Polskie ścieżki”. Organizatorzy pokrywają koszt transportu i obiad. Zapisy w kancelarii Urzędu Gminy Dębe Wielkie w poniedziałek w godz. Od  8.00 do 16.00.
  5.    W przyszłą niedzielę przybędzie do nas Ks. Marek Lemiech proboszcz parafii Wielgolas Brzeziński, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budowę nowego kościoła.
  6.    Do wspólnoty Kościoła i parafii została włączona: Łucja Chłopik.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania j gazetki „Lumen”.