31 NIEDZIELA  ZWYKŁA
 1.  Zapraszamy jutro do udziału w Korowodzie i Balu Wszystkich Świętych, który rozpocznie się Msza Św. o godz. 15.00 w naszej świątyni.  Następnie przejdziemy w Korowodzie ulicami Dębego Wielkiego niosąc relikwie wielu świętych i błogosławionych do Sali OSP, gdzie odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy Rodziców i Dzieci w stroju przedstawiającym świętego do udziału w tej pięknej uroczystości ku czci Wszystkich Świętych i Błogosławionych.
 2. We wtorek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich  Świętych. W duchu wiary udajemy się na cmentarze, gdzie spoczywają nasi biscy zmarli. Zanieśmy im w darze naszą modlitwę i ofiarujmy za nich Komunię Św. Tego dnia w naszej świątyni będą odprawione Msze Św. o godz. 7.00. 9.00 i 18.00. O godz. 11.30 zgromadzimy się przy bramie starej części cmentarza, gdzie rozpocznie się procesja z nabożeństwem za zmarłych. Następnie przy ołtarzu polowym zostanie odprawiona Msza Św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Po Mszy Św. poświęcimy nowe pomniki nagrobne.                                                                                                                                 
 3. Dnia 1 listopada Szkolne Koło Caritas organizuje na cmentarzu zbiórkę, jako pomoc Stowarzyszeniu Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz Więcej” na budowę wielospecjalistycznego ośrodka. „ Bóg zapłać” za każdy dar serca.                                                                                                                     
 4. W środę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych „Dzień Zaduszny”. Nasze zamyślenia o śmierci, przemijaniu i wieczności będą okazją do odnowienia naszej wiary w rzeczy ostateczne i przypomnieniem o naszej odpowiedzialności przed Bogiem za nasze codzienne życie. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane o godz. 7.00. 9.00. i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00 wyruszy z kościoła na cmentarz procesja różańcowa z modlitwą wypominkową za zmarłych. Na procesję zabierzmy znicze, które potem postawimy na grobach swoich bliskich    
 5. W dniach od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza lub kościoła, można zyskać odpust zupełny, należy tylko być w stanie łaski uświecającej, przyjąć Komunię Św. i odmówić: Ojcze Nasz i Wierzę w Boga. Odpust można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.              
 6. Od środy 3 listopada do środy 9 listopada o godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach.                                                                      
 7. W piątek 4 listopada po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00.,  odbędzie się przed ołtarzem głównym adoracja do godz. 20.00, którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła. Następnie w Kaplicy Adoracji rozpocznie się całonocna adoracja indywidualna. Tego również dnia odwiedzimy naszych chorych z Komunią Św.                                                                                                     
 8. W sobotę 5 listopada po Mszy Św. o godz. 7.00. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy.                                               
 9. W przyszłą  niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem.  10. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się niedziela seminaryjna. Z naszego, Warszawsko-Praskiego seminarium przyjadą alumni z prefektem Ks. Krzysztofem Bodeckim. Niedziela seminaryjna jest promocją powołań do służby Bożej. Wysłuchamy świadectw alumnów o ich drodze odkrywania powołania do kapłaństwa. Zebrane tego dnia ofiary będą przeznaczone na Seminarium Duchowne.    
 10. Członków Róży Rodzinnej p.w. Św. Andrzeja Boboli wraz z rodzinami serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę 6 listopada na Mszę Św. o godz. 10.30 podczas której odbędzie się uroczyste zawierzenie, wręczenie legitymacji i dziesiątków różańca. Każdy uczestnik zawierzenia będąc w stanie łaski uświecającej może uzyskać w tym czasie odpust zupełny.
 11. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Aleksander Marian Frąk i Milan Szepietowski.                                                                                             
 12. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Scholastykę Teresę Książek. Wieczny odpoczynek… 
 13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki parafialnej „Lumen”.