30 NIEDZIELA  ZWYKŁA
  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30.      
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień misyjny pod hasłem „ Będziecie moimi świadkami”.  
    W naszych modlitwach pamiętajmy o misjonarzach i misjonarkach, którzy na całym świecie głoszą miłość i miłosierdzie Boga.

3. Dziękujemy za przynoszone już Wypominki. Przypominamy, że za zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych są odprawiane Msze św. przez cały rok w II niedzielę miesiąca o godz. 12.00, również przed Mszami o godz. 9.00 i 12.00 modlimy się za zmarłych w Wypominkach Rocznych.     

4. W naszej parafii zawiązuje się kolejna Róża Rodzinna pw. Św. Andrzeja Boboli. To grupa 20 osób, która zawierza swoje życie i rodziny Maryi modląc się codziennie jedną 10-tkiem różańca.  Zachęcamy do zapisywania się i oddania swoich spraw wstawiennictwu Maryi. Księga wpisów i szczegółowe informacje są dostępne na bocznym ołtarzu.

5. 31 października Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „ Skarb serca” organizuje w naszej parafii Bal i Korowód Wszystkich Świętych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkie rodziny z dziećmi. Zachęcamy już teraz do przygotowywania strojów i przebrania się za wybranego świętego lub błogosławionego. Wydarzenie rozpocznie uroczysta Msza św. o godz. 15.00, następnie w Korowodzie przejdziemy do Sali multimedialnej Ochotniczej Straży Pożarnej na bal , który poprowadzi duet Bajkowych Animacji. Wydarzeniu towarzyszy Rodzinna Krzyżówka, którą dzieci mogą pobrać wraz z zaproszeniem z koszyczka przy ołtarzu. Krzyżówki należy przynieść na bal, uczestnicy którzy rozwiążą poprawnie wszystkie hasła otrzymają upominki. Więcej informacji znajduje się na plakatach w gablotach.   

6. W sobotę o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie nowego krzyża przy ul. Pustelnickiej. 

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę 30 października, po Mszy św. o godz.12.00 dla pierwszego roku przygotowania a po Mszy o godz. 18.00 drugi rok przygotowania.    

8. Przy ołtarzu Matki Bożej można składać intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – nabożeństwo w środę i do św. Jana Pawła II w czwartek.   

9.  Bóg zapłać za ofiary na nową kostkę 400 zł, 2x 200 zł, 2x 100zł, 50 dolarów.

10. Na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Aleksandrę Kucharczyk i Danutę Janinę Kąkol. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

11.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej  i  pobrania gazetki parafialnej  „Lumen”.