29 NIEDZIELA  ZWYKŁA
  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30.  
  2. Dziękujemy za przynoszone już Wypominki. Przypominamy, że za zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych są odprawiane Msze św. przez cały rok w II niedzielę miesiąca o godz. 12.00, również przed Mszami o godz. 9.00 i 12.00 modlimy się za zmarłych w Wypominkach Rocznych.     

3. W naszej parafii zawiązuje się kolejna Róża Rodzinna pw. Św. Andrzeja Boboli. To grupa 20 osób, która zawierza swoje życie i rodziny Maryi modląc się codziennie jedną 10-tkiem różańca.  Zachęcamy do zapisywania się i oddania swoich spraw wstawiennictwu Maryi. Księga wpisów i szczegółowe informacje są dostępne na bocznym ołtarzu.

4. 31 października Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „ Skarb serca” organizuje w naszej parafii Bal i Korowód Wszystkich Świętych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkie rodziny z dziećmi. Zachęcamy już teraz do przygotowywania strojów i przebrania się za wybranego świętego lub błogosławionego. Wydarzenie rozpocznie uroczysta Msza św. o godz. 15.00, następnie w Korowodzie przejdziemy do Sali multimedialnej Ochotniczej Straży Pożarnej na bal , który poprowadzi duet Bajkowych Animacji. Wydarzeniu towarzyszy Rodzinna Krzyżówka, którą dzieci mogą pobrać wraz z zaproszeniem z koszyczka przy ołtarzu. Krzyżówki należy przynieść na bal, uczestnicy którzy rozwiążą poprawnie wszystkie hasła otrzymają upominki. Więcej informacji znajduje się na plakatach w gablotach.   

5. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na Studium Wiedzy Biblijnej i Teologicznej, by pogłębić swoją wiedzę Piśmie Świętym, jak i co mówić o Jezusie. Więcej szczegółów na plakatach w gablotach.   

6. Przy ołtarzu Matki Bożej można składać intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – nabożeństwo w środę i do św. Jana Pawła II w czwartek.            

7.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Przemysław Tokaj kawaler z parafii tutejszej  i Ewelina-Anna Dąbkowska   panna z parafii o. Pio
w Warszawie.   

8.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Małgorzata Krystyna Ząbkowska i Ignacy Piwowarczyk.

9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Helenę Woźnica. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym…

10.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i  do pobrania gazetki parafialnej  „Lumen”.