26 NIEDZIELA  ZWYKŁA
  1. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwo codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek prowadzi Kościół Domowy, we wtorek dzieci Szkoły Podstawowej i Uczniowie Liceum Mundurowego, w środę Koło Żywego Różańca, w czwartek Złota Róża, w piątek Wspólnota Piotra  i Pawła, w sobotę Róże Rodzinne a w niedzielę Pluton Różańcowy.  Udziela się odpustu zupełnego osobom, które pobożnie odmówią Różaniec w kościele lub w rodzinie, należy: odmówić 5 Tajemnic w sposób ciągły, połączyć rozważanie Tajemnic i Tajemnice muszą być zapowiadane. Przypominamy, że w poniedziałki i soboty odmawiamy Tajemnice Radosne, we wtorek i piątek Tajemnice Bolesne, w środy i niedziele Tajemnice Chwalebne a w czwartki Tajemnice Światła.    

2. W przyszła niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja wokół kościoła.

3.  1 października w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo wynagradzające do Matki Bożej.

4. Jest już Księga Intencji Mszy św. na rok 2023. Intencje można zamawiać
tylko w Kancelarii.

5.  Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania II rok w przyszłą niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 12.00.                  

6.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Kamil Książek kawaler z parafii Wólka Mińska  i Ewelina Barszczewska  panna z parafii tutejszej.    

7.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Jakub Wasilewski i Olga Stępień.

8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Janinę Paska i Elżbietę Kobza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym..

9.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.