27 NIEDZIELA  ZWYKŁA
  1.  Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek prowadzi Kościół Domowy, we wtorek dzieci Szkoły Podstawowej i Uczniowie Liceum Mundurowego, w środę Koło Żywego Różańca, w czwartek Złota Róża, w piątek Wspólnota Piotra  i Pawła, w sobotę Róże Rodzinne a w niedzielę Pluton Różańcowy.     

2. W piątek 7 października po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa a po Mszy św. o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy przez całą noc. Tego dnia odwiedzimy chorych z Komunią świętą.     

3. W przyszłą niedzielę 9 października przybędzie do naszej parafii o. Jarosław Kędzia- Oblat Niepokalanej Maryi, który wygłosi Słowo Boże i po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze z których ofiary będę przeznaczone na misje.   

4. Dziękujemy za przynoszone już Wypominki. Przypominamy, że za zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych są odprawiane Msze św. przez cały rok w II niedzielę miesiąca o godz. 12.00, również przed Mszami o godz. 9.00 i 12.00 modlimy się za zmarłych w Wypominkach Rocznych.     

5. W naszej parafii zawiązuje się kolejna Róża Rodzinna pw. Św. Andrzeja Boboli. To grupa 20 osób, która zawierza swoje życie i rodziny Maryi modląc się codziennie jedną 10-tkiem różańca. Maryja obiecała dać szczególną  łaskę swoim czcicielom, którzy będą modlić się na różańcu. W tych trudnych czasach nie możemy polegać tylko na sobie. Zachęcamy do zapisywania się i oddania swoich spraw wstawiennictwu Maryi. Księga wpisów
i szczegółowe informacje są dostępne na bocznym ołtarzu. 

6. Przy ołtarzu Matki Bożej można składać intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – nabożeństwo w środę i do św. Jana Pawła II w czwartek.            

7.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Przemysław Tokaj kawaler z parafii tutejszej  i Ewelina-Anna Dąbkowska   panna z parafii o. Pio
w Warszawie 

8.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Karolina- Lena Trzaskowska, Tymoteusz Turczyński, Julia Bytniewska, Julia Parzych, Kornelia Ładno

9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Janusza- Stanisława Saganowskiego.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym..

10.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki parafialnej  „Lumen”.