23 NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.  W przyszłą niedzielę przybędzie do nas Ks. prof. Waldemar Cisło dyrektor Pomoc Kościołowi w Potrzebie, który wygłosi Słowo Boże i będzie podpisywał swoją książkę „Tragedia Aleppo” ze zdjęciami Adama Bujaka. Będzie można również złożyć ofiarę do puszki na wakacyjne obozy dla dzieci z Syrii.

2.  Informujemy również, że niedzielna Msza Św. o godz. 10.30 będzie przeznaczona szczególnie dla dzieci, które serdecznie zapraszamy wraz z rodzicami. Za tydzień na tej Mszy Św. poświecimy nowe tornistry i plecaki oraz przybory szkolne.

3.  Parafia Grzebowilk zaprasza w przyszłą niedzielę na festyn parafialny, który rozpocznie się o godz. 13.00. Bliższe informacje podane są na plakatach.

4.   Zapraszamy na nowennę do Bł. ks. Jerzego Popiełuszki we wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00., na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00., na nowennę do Św. Jana Pawła II w czwartek po Mszy Św. o godz. 18.00. i Koronkę do Miłosierdzia  Bożego odprawiana w każdy piątek o godz. 15.00.

5.   Kancelaria parafialna będzie już czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od  16.30 do 17.30. a w środę i sobotę również od godziny 8.00 do godz. 9.00.

6.    Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się następująca para: Marek Jerzy Główka i Lidia Główka oboje stanu wolnego z parafii tutejszej.

7.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii została włączona Iga Dominika Lesińska.

8.    Bóg zapłać za ofiarę na nową kostkę przed kościołem: 500zł.

9.    Zachęcamy do nabycia czasopism katolickich i pobrania gazetki „Lumen”