22 NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.  W czwartek 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny. Zapraszamy tego dnia na Mszę Św. sprawowaną o godz. 8.00 w intencji Dyrekcji, Rady Pedagogicznej, pracowników, Szkoły Podstawowej i Liceum Mundurowego oraz dzieci, młodzieży i rodziców, aby prosić Dobrego Boga o Błogosławieństwo i pomyślność na ten nowy rok nauki i pracy.

2.  Informujemy również, że od przyszłej niedzieli Msza Św. o godz. 10.30 będzie przeznaczona szczególnie dla dzieci, które będziemy gromadzić przy ołtarzu.

3. Dnia 2 września w I piątek miesiąca po Mszy Św. o godzinie 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i nabożeństwie rozpocznie się całonocna adoracja indywidualna w kaplicy adoracji. Tego dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.

4. W sobotę dnia 3 września po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy.

5.  Zapraszamy przedstawicieli Rady Parafialnej na spotkanie duszpasterskie, które odbędzie się w sobotę 3 września o godz. 14.00 na plebanii.

6.  W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja wokół kościoła. Na Mszy Św. o godz. 12.00 odbędą się nasze Dożynki Parafialne, jako dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne plony pól, sadów i ogrodów. Przygotowane wieńce dożynkowe z każdej miejscowości, prosimy przynieść wcześniej na godz. 11.30, aby włączyć się do procesji eucharystycznej.

7.  Nasza Parafialna Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę dnia 1 września wyruszy z kościoła o godz. 11.00. Zapraszamy parafian w duchowej łączności z nami poprzez telewizję Trwam na wspólny Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

8.  W najbliższa niedzielę 4 września odbędzie się w Radzyminie w parafii Św. Jana Pawła II w godz. od 14.00. do 19.00.  I Diecezjalne Spotkanie Rodzin. W programie Zawierzenie rodzin opiece Matki Bożej Zwycięskiej, Eucharystia pod przewodnictwem Ks. bpa Romualda Kamińskiego, konferencje w tym samym czasie  w trzech oddzielnych miejscach- dla małżeństw, dla młodzieży i dla dzieci. Na koniec posiłek, festyn, wspólna zabawa i przeróżne atrakcje dla dzieci oraz rodzin. Spotkanie organizuje Duszpasterstwo Rodzin naszej diecezji przy pomocy Domowego Kościoła. 9.  Bóg zapłać za ofiary na nową kostkę przed kościołem: 500zł. 200zł, i 3x100zł.