21 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. W czwartek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  2. Uczestnicy Pielgrzymki Rowerowej zamówili na Jasnej Górze Mszę Św. w intencji naszej parafii, która będzie odprawiona przed cudownym obrazem 15 września o godz. 7.00.
  3. Przed Urzędem Gminy 27 sierpnia od godz. 9.00 do 13.00 odbędzie się Akcja Krwiodawstwa do której z serca zapraszamy. Tego również dnia od godz. 18.00 odbędą się warsztaty kulturalne i o godz. 20.00 kino plenerowe.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Marcin Kowalczyk kawaler z parafii tutejszej i Monika Kowalczyk panna z parafii Narodzenia N.M.P. w Mińsku Mazowieckim, Kamil Kalinowski kawaler z parafii tutejszej i Julia Pulik panna z parafii Św. Mikołaja w Międzyrzeczu Podlaskim, Paweł Laskowski kawaler z parafii Matki Łaski Bożej w Halinowie i Marta Fruba panna z parafii tutejszej, Jakub Chojecki kawale z parafii tutejszej i Magdalena Nowak panna z parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz.
  5. Bóg Zapłać za ofiary na nowy Ołtarz Eucharystyczny: 2 x 1000zł
  6.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  7. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Krystynę Kędzierską i Stanisława Kulczyckiego.