20 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Jutro 16 sierpnia z Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku wyrusza na Jasną Górę XXXVIII  Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła. Wszystkich Pątników wędrujących do Królowej Polski polecamy opiece Maryi.
  2. 2  We wtorek 17 sierpnia imieniny obchodzi ks. Bp Jacek Grzybowski Biskup Pomocniczy naszej diecezji. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym Solenizancie.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Karol Wielgoławski, kawaler i Kamila Aleksandra Tymińska, oboje z parafii tutejszej, Kamil Kalinowski, kawaler z parafii tutejszej i Julia Pulik, panna z parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim, Paweł Laskowski, kawaler z parafii Matki Łaski Bożej w Halinowie i Marta Fruba, panna z parafii tutejszej.
  4. 4. Przez Sakrament Chrztu Świętego do wspólnoty Kościoła i Parafii zostali włączeni: Lena Jankowska, Antonina Piotrkowicz, Tymoteusz Piotrkowicz.