16   NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.  W przyszłą niedzielę rozpocznie się  XXIII Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa, gdzie będziemy modlić się za wszystkich użytkowników dróg o bezpieczną podróż. Po każdej Mszy Św. pobłogosławimy kierowców i pojazdy, a ofiary zbierane przy tej okazji będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup środków transportu na misjach.

2.   Zachęcamy do udziału w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę organizowanej przez Pluton Różańcowy w dniach od 10 do 14 sierpnia. Tylko do przyszłej niedzieli przyjmowane są zgłoszenia, szczegóły w zakrystii i na tablicach ogłoszeń. 

3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Paweł Karwowski kawaler z parafii tutejszej i Marianna Kalinowska panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie oraz Mariusz Woźnica kawaler z parafii Matki Łaski Bożej w Halinowie i Magdalena Dobosiewicz panna z parafii tutejszej.  

4.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Barbara Maria Zagubień, Wiktor Szczepaniuk, Oskar Chlebicki i Marcel Popis. 

5.   Bóg zapłać za ofiarę na Kaplicę Adoracji: 600zł i 100zł.

6.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 7. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Teresę Bartnicką. Wieczny odpoczynek… .