15   NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Czas wakacji i urlopów jest okazją, aby spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy czasu i miejsca. Pamiętajmy o modlitwie codziennej i Mszy Św. niedzielnej. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce pieszej lub rowerowej z naszej parafii  na Jasną Górę.

2.  Zapraszamy czcicieli Matki Bożej w środę 13 lipca na Nabożeństwo Fatimskie, które będzie sprawowane po Mszy Św. o godz. 18.00

3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Adam Kalinowski kawaler z parafii tutejszej i Wioleta Osińska stanu wolnego z parafii p.w. Św. Leonarda w Liwie.

4.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii został włączony: Mikołaj Adam Osmolak.

5.   Bóg zapłać za ofiary na kaplicę adoracji: 1000zł. i 500zł.

6.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

7.  Gościmy dzisiaj w naszej parafii Agnieszkę i Michała Kołodziejczyk, którzy zbierają ofiary na operację dla ich syna Leona. Dziękujemy za każdy dar serca. Prosimy teraz rodziców o kilka słów świadectwa. 8.   Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Bronisławę Zagańczyk i Mateusza Pawlaka: Wieczny odpoczynek… .