XXVI Niedziela Zwykła

1. Ofiary które będą obecnie zbierane są przeznaczone na konserwację i utrzymanie Bazyliki i Grobu Pańskiego.

2. W czwartek rozpoczyna się październik-miesiąc modlitwy różańcowej. Za przyczyną Matki Najświętszej, wsłuchując się w Jej prośbę, weźmy do naszych rąk różaniec, aby prosić o Błogosławieństwo Boże dla naszej Ojczyzny, Parafii i naszych rodzin. Nabożeństwa będą sprawowane codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek różaniec poprowadzi Koło Żywego Różańca, we wtorek Róże Rodzinne, w środę Dzieci ze Szkoły Podstawowej, w czwartek Apostolat Złotej Róży, w piątek Kościół Domowy, w sobotę Wspólnota Świętych Piotra i Pawła, w niedzielę Pluton Różańcowy.

3.  W piątek 2 października w Święto Aniołów Stróżów po Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 odbędzie się nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 Wspólnota Świętych Piotra i Pawła poprowadzi adorację przed Najświętszym Sakramentem. Tego również dnia odwiedzimy naszych chorych z Komunią Św.

4.  W sobotę 3 października po Mszy Św. o godz. 7.00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy. Przypominamy również że Pluton Różańcowy w każdy piątek o godz. 15.00 prowadzi Koronkę do Miłosierdzia Bożego na która serdecznie zapraszamy.

5. Młodzież przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania I rok, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00.

6.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Andrzej Modliński kawaler i Kamila Aleksandra Nartonowicz panna oboje z parafii tutejszej.

7.  Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni: Hanna, Zofia, Filip Leonard – Uglik, Iga Pawelec i Antonina Anna Wingrowicz.

8. Rejon Dębe Wielkie poszukuje wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Bliższe informacje w gablotach parafialnych.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary na nową podłogę: 1000 zł., 500 zł., 200 zł. i 3×100 zł.

10.  Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania   naszej gazetki „Lumen”.

11.   Modlitwa do Św. Michała Archanioła.

12.   Na szczęśliwy tydzień przyjmijcie Boże Błogosławieństwo.