V NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. W czwartek 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy XXIX Światowy Dzień Chorego pod hasłem” Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi”. Tego dnia w naszych modlitwach, Maryi, Matce Miłosierdzia i Uzdrowienia Chorych, powierzać będziemy wszystkich chorych, pracowników służby zdrowia i tych, którzy pielęgnują i troszczą się o cierpiących. Na Mszy Św. o godz. 18.00 udzielimy Sakramentu Chorych, osobom cierpiącym na różne choroby.
  2. W niedzielę 21 lutego po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie z II rokiem dziewcząt przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania a w niedzielę 28 lutego również po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie z chłopcami II roku przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.
  3. Bóg zapłać za ofiary na odnowienie ołtarza głównego:1000zł,500zł,2x400zł. i 2x100zł
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  5. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła.
  6. Na łaskę zdrowia i dobry tydzień przyjmijcie Boże Błogosławieństwo.