IV NIEDZIELA ZWYKŁA
  1.   Dzisiaj nasz „Dzień Solidarności z Chorwacją”. Ofiary które teraz będą zbierane są przeznaczone na pomoc poszkodowanym po trzęsieniu ziemi.
  2. Nasz parafianin Piotr Kowalski z Dębego Wielkiego, który jest w Zgromadzeniu Braci Serca Jezusowego w dniu dzisiejszym złoży pierwsze śluby zakonne. Polecajmy Go w naszych modlitwach, aby umacniało się Jego powołanie w służbie dla Boga i ludzi. W Jego intencji będą sprawowane Msze Św. we wtorek 2 lutego o godz. 10.00 i w środę 3 lutego godz. 7.00.
  3. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane również Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Prosimy o przyjście do świątyni ze świecami, które zostaną uroczyście pobłogosławione. Jest to również XXV Światowy Dzień Życia Konsekrowanego czyli zakonnego.
  4. W I piątek miesiąca 5 lutego po Mszach Świętych o godz. 7.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się adoracja którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła, potem w modlitwie indywidualnej rozpocznie się adoracja przez całą noc, na którą z serca zapraszamy. Tego również dnia od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych z Komunią Świętą.
  5. Dnia 6 lutego w I sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie, które poprowadzi Pluton Różańcowy.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  7. Bóg zapłać za ofiary na odnowienie ołtarza głównego: 1000zł, 2x500zł, 200zł, i 2x100zł
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen w której są dane duszpasterskie za rok 2020. naszej parafii.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Stanisławę Tomasiewicz. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie… .
  10. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła.

12.  Na łaskę zdrowia i dobry tydzień przyjmijcie Boże Błogosławieństwo.