32 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1.  Zgodnie z decyzją Ojca Świętego przez cały miesiąc listopad za nawiedzenie cmentarza lub kościoła, można uzyskać odpust zupełny, należy tylko być w stanie łaski uświęcającej.
  2. Od jutra do piątku po Mszy Św. o godz. 18.00 będzie odmawiany różaniec z modlitwą za zmarłych polecanych w Wypominkach.
  3. W czwartek 11 listopada przypada 103 rocznica odzyskania Niepodległości. Tego dnia dziękować będziemy Bogu i wszystkim bohaterom tamtych dni za dar wolności po latach niewoli. Modlić się tez będziemy za naszą Ojczyznę, aby nadal była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Zapraszany na Msze Św. sprawowane tego dnia o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Zapraszamy o godz. 17.00. na Apel, który odbędzie się przy pomniku „Dębskiego Orła Pamięci”. Następnie udamy się do kościoła na Koncert Patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Dębem Wielkim. Po koncercie rozpocznie się Msza Św. w intencji Ojczyzny. Pamiętajmy o wywieszeniu w naszych domach flagi narodowej.
  4. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii została włączona: Julia Królikowska.
  5. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Elżbietę Wawer.  Wieczny odpoczynek….