13   NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. W środę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła, nasz Parafialny Odpust. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane tego dnia o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. O godz. 11.00 będą odprawione Msze Św. w intencji parafian i solenizanta Ks. Pawła. Główna Msza Św. odpustowa sprawowana pod przewodnictwem ks. prof. Tadeusza Bąka, wraz z procesją będzie sprawowana o godz. 18.00. W czasie Mszy Św. będziemy modlić się na Wspólnotę Św. Piotra i Pawła oraz Pluton Różańcowy, którzy obchodzą tego dnia swoje patronalne święto.

2.  Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe sprawowane o godz. 17.30.

3.  Dnia 1 lipca w pierwszy piątek miesiąca po Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i nabożeństwie rozpocznie się całonocna adoracja indywidualna w kaplicy adoracji. Tego dnia odwiedzimy naszych chorych z Komunią Św.

4. W sobotę 2 lipca po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy.

5.  W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja Eucharystyczna.

5.  Zapraszamy jutro Radę Parafialną i Katechetów na spotkanie duszpasterskie, które odbędzie się na plebanii po Mszy Św. o godz. 18.00.

6.  W miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu, kancelaria będzie czynna w poniedziałek, środę i  w piątek od godz. 16.30 do 17.30 a w sobotę od 9.00 do 10.00.

7.   Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Paulina Szymańska, Seweryn Korgól, Antonina Szymczuk, Hanna Wójcik,                            Pola Anna Szlegier i Marcelina Woźnica.

8.    Bóg zapłać za ofiarę na kaplicę adoracji: 200zł.

9.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 10. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.p. Edwarda Paskę. Wieczny odpoczynek .. .