PLAN TRASY KOLĘDY I KOLĘDOWANIA

1. DNIA  2 STYCZNIA 2021 r. ( sobota ) – od godz.  15.00

Kościół- ulice: Kościelna, Armii Krajowej, Urocza, Armii Krajowej, Wiosenna, Armii Krajowej, Nadrzeczna, Armii Krajowej. Hutnicza, Teresław, Przemysłowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Warszawska, Rondo, Warszawska (strona południowa) , Kościół.

                2. DNIA  3 STYCZNIA 2021 r. ( niedziela ) – od godz. 15.00

Kościół – ulice: Kościelna, Pedagogów, Letnia, Ogrodowa, Ignacego Osucha, Kobierne (strona południowa), Kobierne       ( strona północna), Ułańska, Prądzyńskiego, Warszawska (strona północna od ronda do świateł), Kościół.

                3.  DNIA  6 STYCZNIA 2021 r. ( środa ) – od godz. 15.00

Kościół – ulice: Szkoła, Braci Tabiszewskich,  XXX-lecia, Strażacka, Rzepeckiego, Szkolna, Rondo, Pustelnicka, Ostrów Kania, Rysie, Ostrów Kania,  Kościół.

                4.  DNIA  9 STYCZNIA 2021 r. ( sobota ) – od godz. 15.00

Kościół – ulice: 103 Batalionu Strzelców, Józefowska, Alejowa, Dębowa, Powstańców, Cięciwa, Olesin, Nadrzeczna, Długa, Pałacowa, Długa, Staropolska, Parkowa, Kościół.

                5.  DNIA  16 STYCZNIA 2021 r. ( sobota ) – od godz. 15.00

Kościół – ulice: Warszawska ( strona północna od świateł do wiaduktu), Długa, Ogrodowa, Szklarniowa, Długa, Mazowiecka, Spacerowa, Kolejowa, Wielgolas Duchnowski, Historyczna, Przyrodnicza, Olszowa, Brzozowa, Zielona, Batalionu Parasol, Wesoła, Kościelna, Kościół.

              6.  DNIA  17 STYCZNIA  2021 r. ( niedziela ) – od godz. 15.00

Kościół – ulice: Kościelna, Armii Krajowej, Wiśniowa, Malinowa, Polna, Porannej Rosy, Polna do Rudy, Południowa, Kościelna, Kościół.