XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą niedzielę 21 lipca rozpoczyna się XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa pod hasłem: „ Razem niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Odbywa się on co roku z okazji liturgicznego wspomnienia Świętego, patronującego kierowcom oraz podróżnym i wszystkim zmotoryzowanym. Po każdej Mszy Św. pobłogosławimy kierowców i pojazdy, a ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone będą dla misjonarzy na zakup środków transportu na misjach.

2. Parafia w Chrośli zaprasza w dniach 13-14 września na pielgrzymkę do Markowej. W planie jest zwiedzanie miejscowości: Markowa, Łańcut, Przeworsk, Leżajsk, Jarosław, Przemyśl i Kalwaria Pacławska. Koszt 420 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 28 lipca u Ks. Roberta w Chrośli.

3. Przypominamy, że przy ołtarzu Matki Bożej jest wystawiona skrzynka na intencje, które Pielgrzymka Rowerowa zawiezie na Jasną Górę.

4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Wojciech Głuchowski, kawaler z par. M.B. Królowej Polskich Męczenników w Warszawie i Renata Piekut, panna z parafii tutejszej.

5. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii została włączona: Oliwia Omelczuk.

6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.