NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe sprawowane o godz. 17.30.

2. Trwają rekolekcje 33-dniowe oddania Jezusowi przez Maryję. Zapraszamy uczestników jutro 20 maja na Mszę Św. o godz. 18.00. po której rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja wprowadzająca w kolejne ćwiczenia duchowe.

3. W sobotę 25 maja o godz. 12.00 dzieci z Klasy III które chodzą do Szkoły Podstawowej w Górkach przystąpią do I Komunii Św.

4. Pan Wójt Gminy Dębe Wielkie zaprasza w sobotę 25 maja na godz. 9.00 do Górek na Obchody Bitwy w Powstaniu Styczniowym. Zaprasza również tego dnia na godz. 9.45 na poświecenie Krzyża na mogile powstańczej w Ostrów Kani. Z serca dziękujemy Panu Wójtowi i pracownikom Gminy za odrestaurowanie zabytkowego Krzyża.

5. W przyszłą niedzielę 26 maja dzieci z klas IV na Mszy Św. o godz. 12.00 będą obchodzić I rocznicę Komunii Św.

6. Po Mszy św. o godz. 18.00. w przyszłą niedzielę, spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania.

7. Katecheza dla rodziców i chrzestnych wyjątkowo odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 w Sali domu parafialnego

8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Konrad Gańko kawaler z par. tutejszej i Joanna Moczulska panna z par. Okuniew. Patryk Jan Polkowski kawaler z par. tutejszej i Kamila Kopczyńska panna z par. św. Rocha w Czułczycach.

9. W piątek 24 maja odbędzie się DębeNocka. Od godz. 18.30 można będzie zwiedzać naszą świątynię i wejść na dzwonnicę. Cały program podany jest na plakatach w gablotach.

10. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza 25 maja w niedzielę od godz. 12.00 do godz. 18.00 na Zajazd Szlachecki w Rudzie, gdzie wystąpi Grupa Rekonstrukcji Historycznej „SILVA RERUM”. Pełen program podany jest na plakatach w gablotach.

11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

12. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Tadeusza Dobosiewicza i Andrzeja Malesę . Wieczny odpoczynek…