PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. PIOTRA I PAWŁA

cmentarz GAZETKA "LUMEN" WYDARZENIA ogłoszenia STRONA GŁÓWNA KONTAKT

PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS / SZKOLNY ZESPÓŁ CARITAS

"CARITAS TO MIŁOŚĆ OPARTA NA BEZINTERESOWNEJ POMOCY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI MAJĄCA NA CELU PODNOSIĆ, WSPIERAĆ I AKCEPTOWAĆ POTRZEBUJĄCYCH, PODUPADŁYCH, UBOGICH, SŁABYCH I SAMOTNYCH W TRUDNYCH SYTUACJACH LOSOWYCH I ŻYCIOWYCH.MIŁOŚĆ TA WZYWA, A JEJ CEL UZDRAWIA CHRZEŚCIJANINA PRZEZ ŁASKĘ SAMEGO JEZUSA CHRYSTUSA.CARITAS TWORZĄ LUDZIE O WRAŻLIWYM  SERCU NA POTRZEBY BLISKICH, PODEJMUJĄCYCH KONKRETNE DZIAŁANIA, BY UCZYNIĆ ŚWIAT LEPSZYM."

Telefon kontaktowy : 
501 146 155

E-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona caritasu

Stały dyżur Parafialnego Zespołu Caritas: w każdy poniedziałek w godz. 17.15-18.15 w salce w domu parafialnym.